fbpx

To niesamowite, jak wielkie znaczenie ma poczucie własnej wartości u dziecka i jego aktywność w szkole, a także relacje rówieśnikami.
Coraz częściej zauważamy, że dla wielu dzieci ogromnym wyzwaniem jest wymienienie kilku pozytywnych cech dotyczących ich osoby- w czym są dobre, jakie mają zalety, co najbardziej podoba im się w nich samych…
Wspieranie dziecka w poszukiwaniu jego mocnych stron to drogocenna inwestycja w przyszłość młodego człowieka.
Ćwiczenia dodające dziecku odwagi, wzmacniające jego pewność siebie wpływają pozytywnie na podwyższanie poczucia jego własnej wartości. Niesie to ze sobą takie korzyści, jak chociażby akceptacja prawa do porażki, chęć w podejmowaniu nowych wyzwań, a tym samym aktywne życie wśród rówieśników i budowanie wewnętrznego poczucia szczęścia.
Akademia Młodego Umysłu stawia dużą wagę na takie ćwiczenia grupowe, bo dzieci nie tylko je u nas uwielbiają, ale też cudownie się po nich zmieniają. A my uwielbiamy patrzeć, jak dziecko staje się śmiałe i podejmuje wiele nowych aktywności 🙂
Wysokie poczucie własnej wartości jest kluczem do bramy wewnętrznego zwycięstwa Twojego dziecka! Działajmy i wspierajmy młode umysły!

CHCESZ ZAPISAĆ SWOJE DZIECKO?

Podaj swój e-mail i imię, aby otrzymać więcej informacji.

Zgoda RODO / GDPR

Sukces!