O nas

Kim jesteśmy

Jesteśmy siecią lokalnych szkół językowych dla dzieci i młodzieży.

Naszą misją jest pobudzanie w dzieciach otwartości do nauki języków obcych. Przenosimy nauczanie na wyższy poziom wprowadzając do naszych sal lekcyjnych ruch, muzykę, zabawę, interaktywne narzędzia i przyjazną atmosferę sprzyjającą procesowi zapamiętywania, czyli tzw. brain friendly learning.

Czas spędzony na zajęciach w Lingua Kids Club to nie tylko zdobywanie nowej wiedzy w atrakcyjny sposób, ale też budowanie relacji, odwagi do porozumiewania się w języku obcym oraz zdobywanie wiedzy o świecie.

Dzięki programowi National Geographic Learning, który realizujemy na zajęciach angielskiego w grupach szkolnych dzieci odkrywają w języku obcym kolejne zakątki świata, co rozszerza ich wiedzę i pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny naszych kursantów.

Zespół

Nasi lektorzy specjalizują się w nauczaniu dzieci i młodzieży. Ich pasja do nauczania powoduje uśmiech na twarzach kursantów, zajęcia są atrakcyjne, techniki pracy różnorodne, a proces nauczania odbywa się poprzez uruchomienie wielu zmysłów.

Nauczanie i uczenie się przyjazne mózgowi to największe wyzwanie pracy lektora, aby umiejętnie i właściwie podejść do każdego kursanta. My uwielbiamy wyzwania, a zdobyte na zajęciach nowe umiejętności naszych kursantów to największa dla nas nagroda i satysfakcja.

Aby umożliwić rodzicowi śledzenie postępów dziecka w nauka zapewniamy indywidualny kontakt z lektorem podczas nauki w Lingua Kids Club oraz przygotowujemy okresowe raporty postępów ucznia w nauce.

LKC

AGNIESZKA ANTOSIK-KIERNICKA

Założycielka Akademii Młodego Umysłu

Pasjonatka edukacji dzieci i młodzieży. Autorka Akademii Młodego Umysłu – innowacyjnego programu rozwojowego dla dzieci i młodzieży. Trenerka mentalna dzieci, młodzieży i dorosłych.

Organizatorka obozów letnich dla dzieci i młodzieży Summer Camp, z wykształcenia nauczyciel, filolog, artysta muzyk. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego- studia filologiczno- pedagogiczne.

Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina- studia instrumentalno- pedagogiczne. Miłośniczka psychologii, edukacji, muzyki oraz podróży małych i dużych 🙂

LKC

KATARZYNA PIRÓG

Koordynator Akademii Młodego Umysłu Gdańsk

Trenerka mentalna dzieci i młodzieży, pasjonatka edukacji dziecięcej i odkrywania nowych metod nauczania przyjaznych dzieciom.

Pomaga rodzicom w znalezieniu drogi dobrego wychowania dzieci opartego na empatii, akceptacji dziecka, wzajemnego szacunku, budowania poprawnej i wartościowej relacji.

Swoje metody wychowawcze opiera na własnym doświadczeniu jako mama dwójki chłopców w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

LKC

KATARZYNA ZOFIA WARDOWSKA

Koordynatorka kursów Akademii Młodego Umysłu, trenerka

Z wykształcenia i zamiłowania pedagog. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Pasjonatka pedagogiki Jespera Juula oraz metody mindfulness. Obecnie w trakcie studiów psychologicznych na Uniwersytecie SWPS.

Jej misją jest stwarzanie ludziom przestrzeni do rozwoju. Razem z dziećmi odkrywa ich zasoby i pokazuje jak mogą z nich korzystać. Pasjonatka rozwoju osobistego.

Prywatnie uwielbia muzykę. Śpiewa i gra na skrzypcach w domowym zaciszu. W wolnym czasie podróżuje i chodzi na długie spacery.

LKC

RAFAŁ WARDOWSKI

Trener Akademii Młodego Umysłu

Pasjonat pracy grupowej z dziećmi i z młodzieżą. Uwielbia improwizację ruchową i energię, płynącą od dzieci. Lubi dociekania filozoficzne i świat dziecięcej fantazji. Miłośnik poszukiwania nowych metod w edukacji.

Wykształcenie filozoficzne, teologiczne i warsztat pracy z grupą jako trener profilaktyki i dramy dają mu szerokie spojrzenie na edukację dzieci i młodzieży. Kształci się w szkole psychoterapii zorientowanej na proces. Zaangażowany w innowacyjny projekt edukacyjny Liceum w Chmurze, w którym pełni rolę facylitatora, tutora i nauczyciela filozofii.

Lubi zacisza leśne, w których może czytać i pisać. Uwielbia kocie mruczenie i górskie wędrówki.

Nasze lokalizacje

Nasze placówki zlokalizowane są w Warszawie na Bemowie i Mokotowie.
Uczymy na terenie szkoły lub blisko niej. Dzieci z klas 0-3 odbieramy ze świetlicy, a po zajęciach odprowadzamy.
Zajęcia odbywają się rano i po południu w zależności od planu lekcji szkolnych dzieci.

1

Warszawa
Telefon: +48 793-503-303
E-mail: a.antosik@akademiamlodegoumyslu.pl

2

Gdańsk:
Telefon: +48 661-162-288
E-mail: k.pirog@akademiamlodegoumyslu.pl

LKC

Dowiedz się więcej o tym, jak uczymy!

Sprawdź

Zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka

Już dzisiaj zapisz swoje dziecko na kurs językowy w Akademii Młodego Umysłu!