fbpx

zespół Akademii Młodego Umysłu

Agnieszka Antosik-Kiernicka

Założycielka Akademii Młodego Umysłu

Pasjonatka edukacji dzieci i młodzieży. Autorka Akademii Młodego Umysłu – innowacyjnego programu rozwojowego dla dzieci i młodzieży.Trenerka mentalna dzieci, młodzieży i dorosłych.

Organizatorka obozów letnich dla dzieci i młodzieży Summer Camp, z wykształcenia nauczyciel, filolog, artysta muzyk.Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego- studia filologiczno- pedagogiczne.

Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina- studia instrumentalno- pedagogiczne.Miłośniczka psychologii, edukacji, muzyki oraz podróży małych i dużych 🙂

Katarzyna Piróg

Koordynator Akademii Młodego Umysłu Gdańsk

Trenerka mentalna dzieci i młodzieży, pasjonatka edukacji dziecięcej i odkrywania nowych metod nauczania przyjaznych dzieciom.

Pomaga rodzicom w znalezieniu drogi dobrego wychowania dzieci opartego na empatii, akceptacji dziecka, wzajemnego szacunku, budowania poprawnej i wartościowej relacji.

Swoje metody wychowawcze opiera na własnym doświadczeniu jako mama dwójki chłopców w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Katarzyna Zofia Wardowska

Koordynatorka kursów Akademii Młodego Umysłu, trenerka.

Z wykształcenia i zamiłowania pedagog. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Pasjonatka pedagogiki Jespera Juula oraz metody mindfulness. Obecnie w trakcie studiów psychologicznych na Uniwersytecie SWPS.

Jej misją jest stwarzanie ludziom przestrzeni do rozwoju. Razem z dziećmi odkrywa ich zasoby i pokazuje jak mogą z nich korzystać. Pasjonatka rozwoju osobistego.

Prywatnie uwielbia muzykę. Śpiewa i gra na skrzypcach w domowym zaciszu. W wolnym czasie podróżuje i chodzi na długie spacery.

Rafał Wardowski

Trener Akademii Młodego Umysłu

Pasjonat pracy grupowej z dziećmi i z młodzieżą. Uwielbia improwizację ruchową i energię, płynącą od dzieci. Lubi dociekania filozoficzne i świat dziecięcej fantazji. Miłośnik poszukiwania nowych metod w edukacji.

Wykształcenie filozoficzne, teologiczne i warsztat pracy z grupą jako trener profilaktyki i dramy dają mu szerokie spojrzenie na edukację dzieci i młodzieży. Kształci się w szkole psychoterapii zorientowanej na proces. Zaangażowany w innowacyjny projekt edukacyjny Liceum w Chmurze, w którym pełni rolę facylitatora, tutora i nauczyciela filozofii.

Lubi zacisza leśne, w których może czytać i pisać. Uwielbia kocie mruczenie i górskie wędrówki.

Adrianna Miazga

Psycholog, pedagog, trenerka.

Najwięcej przyjemności sprawia jej praca z dziećmi i młodzieżą. Pasjonatka nowych metod i nowoczesnych rozwiązań w nauczaniu, a także wychowaniu. Najważniejszym obszarem w edukacji są dla niej relacje, kreatywność, komunikacja.

Absolwentka psychologii oraz pedagogiki na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Ukończyła także kurs trenerski organizowany przez Inkubator PSI w Warszawie.

Lubi wrażenia i ciekawe przygody – otwarta na świat, nowe doświadczenia oraz trudne wyzwania. Wolny czas spędza najczęściej na kolekcjonowaniu swoich wspomnień za pomocą aparatu czy kamery.

CHCESZ ZAPISAĆ SWOJE DZIECKO?

Podaj swój e-mail i imię, aby otrzymać więcej informacji.

Zgoda RODO / GDPR

Sukces!